ساندویچ پانل فولاد پانل اصفهان

از مجموعه ساختار سه جزئی سبک و مرکب دو لایه ورقه و یک لایه مواد تشکیل شده که به علت چند لایه بودن، ساندویچ‌ پانل نامیده می‌شود‌.
ساندویچ پانل چند لایه، دارای تفاوت ها و ویژگی های زیادی می باشد و مقاومت پایداری بیشتری نسبت به جمع تک تک لایه های خود دارد.
ساندویچ پانل ها نسبت به سایر متریال ها ساختمانی وزن بسیار سبک تری دارند و خیلی سریع هوا سرعت و آسان در ساخت و ساز استفاده می‌شود و حتی بعد از چند سال قابل جابجایی و استفاده مجدد می باشد در این ساختار جدید و مدرن لایه  وسطی یا لایه عایق با ویژگی خاص فیزیکی مانند کلاس پایداری در برابر آتش و همچنین فشردگی(دانسیته) مشخص مثل پلی استایرن با دانسیته مختلف و یا پلی اورتان ها بادا نسیه مختلف یا پشم و شیشه و پشم سنگ ها در بین دو لایه رویه و زیره قرار می گیرند ساندویچ پانل های پلی استایرن و پشم شیشه و ساندویچ پانل پشم سنگ و ساندویچ پانل پلی استایرن (آکاسینو) این ساندویچ پانل ها از دو لایه رویه گالوانیزه رنگی ،آلو زینک، استیل، آلومینیوم ،مس، فایبرگلاس، گچ یرگ و یا pvc می تواند تولید شود.ساندویچ پانل یک رو ورق

فولاد پانل اصفهان
ارائه دهنده ی انواع ساندویچ پانل در اصفهان
آدرس : اصفهان - خیابان مشتاق دوم - خیابان مهر - نبش بن بست بهارستان یکم - پلاک ۲۴
شماره تماس:
 
۰۹۱۳۱۱۷۵۰۶۶
۰۳۱۳۲۶۰۹۳۹۹
۰۹۱۲۰۸۹۱۵۰۸


انواع ساندیچ پانل اصفهان

ساندویچ پانل های فولاد پانل اصفهان معمولا در دو دسته دیواری و سقفی تولید می شوند که دارای عرض های متفاوتی هستند و هر شرکتی در اصفهان  با ارز مشخص جنس خود را تولید می ‌کند که در شرکت فولاد پانل اصفهان جنس هایی که تهیه و به بازار عرضه می شود معمولاً با عرض بالا و زیادتری نسبت به بازار عرضه می‌شود. مثلاً پانل دیواری این شرکت یک ۱/۱۸۰ سانت ارائه می‌شود و پانل سقفی این شرکت۱/۱۲۰ سانت ارائه می‌ شود و دیگر خصوصیات پانل های دیواری و سقفی فولاد مال طرح و تنوع زیاد است که مثلاً در قسمت ساندویچ پانل دیواری طرح های ایران، کره، سینوسی، کرکره ریز، کرکره ای درشت، کرکره ای چهار گام صاف یا کلین روم ، پانوراما و طرح چوب و طرح سنگ آنتیک صخره ای و طرح آجر نما و یک طرف ورق یا یک رو فویل دیواری باطرحهای فویل هگزا و لایه فویل ساده و طرح فویل طرح داد ارائه می شود و در قسمت ساندویچ طرح سفال تولیس طرح سفال  آیر شل طرح ایتالیا طرح آلمان طرح شاد و لاین نروژ طرح شاد و لاین ترک و طرح های متنوع دیگر در رنگ های متعدد و زیبا ارائه می گردد.

مزایای ساندویچ پانل اصفهان

ساندویچ پانل فولاد پانل اصفهان، کیفیت بسیار بالایی دارد و در انواع مختلفی تولید می شود.
شهر اصفهان علاوه این که یک شهر پیشرفته می باشد، یک شهر صنعتی نیز هست. اکثر صنایع بزرگ کشورمانند ذوب آهن، شرکت پلی‌اکریل اصفهان، مجتمع فولاد مبارکه، پالایشگاه و همچنین کارخانه جات متعدد سرامیک و کاشی‌سازی و معادن سنگ و سنگ‌بری از علل صنعتی شدن و اقتصاد قوی استان محسوب می‌شود.
در نتیجه استفاده از ساندویچ پانل و ساختمان های پیش ساخته برای ساخت سوله ها، کارگاه ها، محیط های استریل، بسیار مهم است. شرکت فولاد پانل اصفهان، ارائه ی انواع ساندویچ پانل ها
مزایای ساندویچ پانل به شرح زیر می باشند:
 • صرفه جویی در هزینه پی سازی به دلیل وزن اندک سقف و دیوار
 • صرفه جویی در هزینه های سرمایش و گرمایش ساختمان
 • سرعت حمل و نقل
 • سهولت نصب
 • مقاومت زیاد در برابر نیروهای برشی ناشی از زلزله
 • عایق حرارتی صوتی و رطوبتی

مواد اثر گذار بر کیفیت ساندویچ پانل

جنس ورق و ضخامت ورق

لایه و رویه و زیره ساندویچ پانل ها در بیشتر موارد از جنس ورقه های گالوانیزه ( روی ) یا آلوزینک  ( آلومینیوم روی ) پیش رنگ شده می باشد و در هنگام بررسی ورق ها باید به این مواد توجه کنید.
 
 1.  ضخامت ورق
 2.  نام و نشان شرکت تولید کننده
 3.  ضخامت رنگ
 4. داشتن لایه اپوکسی زیر ورق

 لایه عایق ساندویچ پانل

ساندویچ پانل فولاد پانل اصفهان با عایق های پلی استایرن و با عایق های پلی اورتان عایق های پشم سنگ تولید می‌شود که هرکدام از این متریال ها با دانستنیهای مشخص تولید می‌شود و به عنوان مثال پلی‌یورتان کلاس B2 و PIR را دو گزینه برای یک تولید خوب می توان نام برد.
ورق هایی که در کشور موجود دارند عبارت است از:
 1. پشم شیشه  ( فعلاً دارد از رده خارج می شود )
 2.  پلی استایرن یا آکاسیو یا (EPS)
 3.  پلی اورتان یا پلی یورتان که در سه کلاسB1 و B2 و B3 در بازار موجود می باشد.
 4. پلی ایزوسیانوریت یا PIR ( سخت و کند آتش گیر )
 5.  پشم سنگ یا راک وول ( ROCKWOOL )
   
 هر یک از مواد فوق دارای یک ضریب هدایت گرمایی خاصی می باشند یعنی اینکه مقدار انرژی که ماده می‌تواند در واحد سطح، در واحد ضخامت و در واحد زمان و در دمای مشخص از خود عبور دهد.

 ماشین آلات تولیدی و فناوری روز دنیا

یکی دیگر از پارامترهای اثرگذار و کیفیت ساندویچ خانه استفاده از ماشین‌ آلات مدل با فناوری روز دنیا می باشد.