کانکس ساندویچ پانل اصفهان

کانکس ها شاخه های متنوع و مختلفی دارند که عبارت است از کانکس سیار، کانکس فایل گسترش، کانکس مونتاژ در درمرحله محل پروژه کانکس سرویس بهداشتی و حمام که در استان اصفهان از قدیم این کانکس ها با قوطی و ورق ساخته می‌شد و بعد ها شروع کردند با ساندویچ پانل پلی استایرن به تولید این کانکس ها به خاطر عایق بودن که هنوز هم در اکثر استان ها و کارگاه های کانکس ها با ساندویچ پانل پلی استایرن تولید می شود ولی شرکت فولاد پانل کانکس هایی که ارائه می کند با پانل پلی اورتان میباشد با دانسیه ۴۰+  که از لحاظ سرما و گرما قایق بسیار خوبی دارد با ستون ها و شاسی کشی کف و کلاف  سقف که به صورت پروفیلهای پایدار خمکاری می گردد و شکل این پروفیل ها وضعیت ورق ها بر اساس طراحی و محاسبه با نرم افزارهای مربوطه بر اساس استانداردهای جهانی و بین‌المللی و ضوابط آیین نامه های کشور تولید می گردد.مشخصات این کانکس ها به شرح ذیل می باشد:
 
درب کانکس های فولاد پانل اصفهان، درب معمولی و آلومینیومی هستند که معمولاً از تمام کانکس ها است نمی باشد و از جنس خود ساندویچ پانل درب تولید می‌شود و بسیار محکم و قایق است با قفل و دستگیره های مرغوب وارداتی
رنگ درب کانکس های فولاد پانل اصفهان : تمام پروفیل ها و شاسی ها تمیز شده و از هر آلودگی و چربی و  سپس در کوره رنگ می شود رنگ بسیار براق و با کیفیت بالایی دارد.

کف: ورق در کارخانه خم کاری می‌شود به صورت ذوزنقه و بد آپان روی این ورقه سهم کاری شده که روی آن هم رنگ کورهای زده شده پیچ و پرچ می گردد تا آخرین مرحله که به سفارش مشتری کفپوش چوب یا کفپوش می شود.
 دیوارها : دیوار کانکس ها معمولاً با ساندویچ پانل دیواری یا  پنج سانت معمولاً پوشیده می‌شود از کلاس B2 با دانسیه۴۰ که با رنگ ها و طراحی های مختلفی این کار انجام می شود.
 پنجره ها : معمولا پنجره ها از جنس آلومینیوم و یا ‏pvc سی طراحی بسیار شیک می باشند و دارای شیشه دو جداره هستند.
 روشنایی و برق: لامپ ها، فیوزها ،کلیدها و سیم و کابل های دارای نشان استاندارد از بهترین کیفیت بازار می‌باشند و سیم کشی از روی کارت داخل داکت ‏pvc انجام می‌شود.


ساندویچ پانل اصفهان

ارائه دهنده ی انواع ساندویچ پانل در اصفهان

اصفهان - خیابان مشتاق دوم- خیابان مهر- نبش بن بست بهارستان یکم- پلاک ۲۴

۰۹۱۳۱۱۷۵۰۶۶

۰۳۱۳۲۶۰۹۳۹۹

۰۹۱۲۰۸۹۱۵۰۸

 

کانکس ها با توجه به نیاز مشتریان به صورت باز شونده ساخته می‌شود و قابل نصب روی کامیون ها تریلی ها و یا قابل استقرار بر روی زمین می باشد و حتی نیاز به فونداسیون ندارند و از دو طرف قابل باز شدن می باشند و در کوتاه ترین زمان قابل باز شدن و گسترش هستند و در مصارف حتی نظامی بسیار قابل استفاده می باشد و در مقابل ساختمان های آجری و سنتی بسیار مقرون به صرفه تر است.

کانکس مونتاژ در محل فولاد پانل اصفهان

کانکس مونتاژ درمحل کانکسی است که با ساندویچ پانل و اسکلت فلزی ساخته می شود و به صورت یک پکیج جمع و جور آماده بسته بندی می شود و در مقابل پانکس آماده بسیار حمل راحت تری دارد و به عنوان مثال اگر روی تریلی ۲ عدد کانکس۲/۵ × ۶ متری بارگیری شود از این نوع کانکس ۱۲ عدد روی تریلی باربی می شود و مورد بسیار مناسبی برای مناطق زلزله زده روستاها و یا مناطق جنگی و نظامی می باشد که نیاز فوری و زیاد به کانکس دارند.

کانکس سیار 

 کانکس سیار اصفهان: در محل هایی که احتیاج سریع برای ارائه خدمات دوره ای می باشند و احتیاج به ساخت و سازه دائمی یا استقرار کانکس دائمی نمی باشد از خانه ها استفاده می شود مثلا خدمات دولت از لحاظ درمانی در یک روستا میخواهد چشم پزشکی یا دندانپزشکی انجام دهد یا یک فروشگاه میخواهد موقت در یک محل فروشگاه ایجاد کند یا یک کلاس آموزشی در یک محل یا یک روستا می خواهد دائر  کنند یا یک فرماندهی نظامی می خواهد مغربی در جایی به پا کنند و سپس به جای دیگر به برندگان مورد از این تانک ها استفاده می کند که شرکت فولاد پانل با دارا بودن تجربه بالا بهترین این کانکس را با طراحی بالا و شیک و محکم به صورت کانکس معمولی و کانکس قابل گسترش در نوع فروشگاهی اداری و حتی یخچال داد و نوع قابل گسترش را در سه نوع دستی نیمه خودکار و تمام خودکار مجهز به تانک آب ژنراتور برق مخزن گازوئیل یدک و سرویس بهداشتی و حمام و پول و سایر امکانات و سفارش مشتری ارائه می دهد.

انواع کانکس

کانکس‌های پیش مونتاژ شده:


این نوع کانکس مطابق با پلان و اندازه‌های مورد تایید خریداران محترم و همچنین انتخاب طرح و رنگ دیوارهای داخلی و بیرونی، طراحی و تولید می‌گردد.

کانکس‌های قابل گسترش:


کانکس‌های پیش مونتاژ شده با قابلیت نصب بر روی انواع کامیون ها و کشنده‌ها و یا برای استقرار بر روی زمین بدون نیاز به فونداسیون ساخته می‌شوند.

کانکس مونتاژ در محل:


این نوع کانکس‌ها از اسکلت فلزی و دیوارهای پیش ساخته (ساندویچ پانل) تشکیل شده که به صورت بهینه بسته‌بندی شده و در محل مورد نظر مونتاژ می‌گردند.

نمازخانه پیش ساخته:


این نوع نمازخانه پیش ساخته برای استفاده در پارک‌ها و گردشگاه‌ها، مناطق نظامی، استراحتگاه‌های بین راهی، نمایشگاه‌ها، مراکز تجاری، اداری و... طراحی شده و ضمن داشتن ظاهری زیبا و همخوان با معماری اسلامی، قابلیت حمل و نصب آسان بدون نیاز به فونداسیون را دارا است.

کانکس قابل گسترش سیار:


این نوع از کانکس‌ها ضمن برخورداری از ویژگی‌های کانکس‌های چرخ دار در کوتاه‌ترین زمان قابلیت گسترش از یک یا دو طرف بصورت اتومات و یا دستی را دارند و پس از استقرار و گسترش، فضایی چند برابر را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند.

فروشگاه سیار:


فروشگاه‌های سیار با قابلیت استقرار موقت، معمولا برای استفاده درمحیط های جمع و جور شهری و یا فضاهای نمایشگاهی طراحی می‌شود و طبق کاربری مورد نظر، به گونه‌ای تجهیز میگردند تا تمام نیازهای یک فروشگاه را در فضایی بهینه تامین نمایند. ‌