ساندویچ پانل سردخانه ای فولاد پانل اصفهان


 ساندویچ پانل سردخانه ای فولاد پانل اصفهان بسته به نوع دمای سردخانه در ضخامت های گوناگون تهیه و ارائه می شود و به گونه ای طراحی و تهیه شده که پس از جمع شدن در کنار هم به صورت یک دیواره یکپارچه عمل می‌کند. همچنین شرکت فولاد پانل اصفهان با تهیه ساندویچ پانلف با دارا بودن جوک های پانلی (fore look) که این قفل ها در دل ساندویچ پانل سردخانه ای به صورت نر و ماده قرار دارند و در هنگام نصب باعث می شود پنل ها بهتر به هم جفت شوند سعی شده سبد کالایی خوبی تهیه گردد و شایان ذکر است که پانل ها سردخانه ای فولاد پانل اصفهان در ضخامت های ۲۵۰،۲۰۰،۱۵۰،۱۲۰،۱۰۰،۸۰،۶۰ میلی متر می باشد و با طرح ها و رنگ های دان سیه مختلف جهت دمای مورد نیاز مشتری

فولاد پانل اصفهان

ارائه دهنده ی انواع ساندویچ پانل در اصفهان

اصفهان- خیابان مشتاق دوم- خیابان مهر- نبش بن بست بهارستان یکم- پلاک ۲۴

۰۹۱۳۱۱۷۵۰۶۶

۰۳۱۳۲۶۰۹۳۹۹

۰۹۱۲۰۸۹۱۵۰۸
ساندویچ پانل سردخانه ای چیست ؟

از ساندویچ پانل سردخانه ای برای نگهداری از محصولات در دمای پایین و سالم نگه داشتن آن ها استفاده می شود. ساندویچ پانل سردخانه ای، برای مقاومت در برابر سرما و گرما بهترین متریال است. این ساندویچ پانل ها یکی از بهترین متریال ها برای ساخت سردخانه ها و صرفه جویی در هزینه می باشد تا به راحتی بتوان از فاسد شدن محصولات جلوگیری کنید.
ساندویچ پانل های سردخانه ای یکی از بهترین متریال ها برای پایین نگه داشتن دما و در عین حال صرف کم انرژی می باشند. ساندویچ پانل های سردخانه ای فولاد پانل اصفهان می توانند در سقف و دیوارهای سردخانه استفاده شوند و ااستفاده از قابلیت اورلپ نرینگی و مادگی در مقطع عرضی، کمترین میزان انتقال سرما و صدا را کم می کند.
 

کاربرد های ساندویچ پانل سردخانه ای فولاد پانل اصفهان 

 
ساندویچ پانل سردخانه ای برای محیطی سرد خانه در ساختمان های صنعتی، کارخانه جات صنعتی و ساختمان های بزرگ، سوپرمارکت‌ ها انبار‌ها و صنایع مربوط کاربرد دارند. 

کاربرد های آن عبارتند از: 
دامداری
کشاورزی
فروشگاه های صنایع سرد
مواد روزانه مورد مصرف هتل‌ ها
ورزشگاه ‌ها
نگهداری محصولاتی از قبیل : سبزیجات انواع میوه ‌ها، تولیدی گل و گیاه و...
تجهیزات پزشکی مانند: آزمایشگاه ‌ها، بیمارستان ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای فولاد پانل اصفهان

قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای با توجه به اندازه، ابعاد و ضخامت آن محاسبه می شود. 
ساندویچ پانل اصفهان از نظر کاربرد، پاین نگه داشتن دما و کاهش هزینه های انرژی بسیار مقرون به صرفه است.