ساختمان پیش ساخته مونتاژ در محل فولاد پانل اصفهان

در این نوع از ساختمان های پیش ساخته، همه ی مراحل ساخت در کارخانه انجام گرفته و سپس تمامی اجزای ساندویچ پانل برای ساخت ساختمان به محل پروژه برده می شود و در آنجا با یکدیگر مونتاژ می شوند.
در فونداسیون این ساختمان ها ابتدا ورقه های آهني به صورت سرد نورد، خم گرديده و محل های اتصالشان روی هم پانچ می گردد. قطعات مورد نياز برای شبكه بندی ساندویچ پانل ها،  با جوش متصل می شود.
اين پروفيل ها طبق نقشه به يكديگر با پيچ و مهره متصل می گردند و شبكه فلزی به عنوان فوندانسيون ساختمان را تشكيل مي دهند. شكل و اندازه و ضخامت پروفيل هاي آهنی و چگونگی شبكه بندی با نرم افزار های تخصصی Abacus وSolidwork طراحی و آناليز ميگردد. همچنین ساندویچ پانل های دیوار ها در خط تولید کارخانه در قاب های فولادی نصب شده و در محل بصورت پیچ و مهره ای از کف به فونداسیون و از اطراف به یکدیگر متصل می شوند.

فولاد پانل اصفهان
ارائه دهنده ی انواع ساندویچ پانل در اصفهان
 
آدرس : اصفهان - خیابان مشتاق دوم - خیابان مهر - نبش بن بست بهارستان یکم - پلاک ۲۴

شماره تماس:
 
۰۹۱۳۱۱۷۵۰۶۶
۰۳۱۳۲۶۰۹۳۹۹
۰۹۱۲۰۸۹۱۵۰۸

اسکلت: ستونها، شاسی کف و کلاف سقف از جنس ورق فولادی و بصورت پروفیل های خمکاری شده

رنگ: سندبلاست و سپس رنگ کوره ای

سقف: ساندویچ پانل پلی اوریتان شادولاین با دو ورق گالوانیزه پیش رنگ شده یا آلوزینک

 دیوارها : ساندویچ پانل دیواری پلی اوریتان به ضخامت 40 میلیمتر با دو ورق گالوانیزه پیش رنگ شده یا آلوزینک (طبق نظر خریدار)

کف: شبکه بندی با پروفیل، ورق خمکاری شده ذوزنقه، لایه چوب فشرده و سپس سرامیک و یا پارکت (طبق نظر خریدار)

درب : درب ساندویچ پانلی با قفل و دستگیره درجه یک

پنجره : آلومینیومی با شیشه های دو جداره

سیستم برق و روشنایی: سیم کشی ها بر اساس خواسته خریدار بصورت توکار و یا روکار و با استفاده از کابل، فیوز و کلیدهای استاندارد