ساختمان پیش ساخته با فونداسیون بتنی فولاد پانل اصفهان

فونداسیون این نوع ساختمان ها، از بلوکه های بتنی پیش ساخته ای تشکیل می شوند، که از هر 4 طرف دارای صفحه های قلاویز شده و از بالا دارای چهار بلت میباشد.
 
این بلوکه ها در کارخانه با بتن عیار، قالب گیری و در شرایط استاندارد تولید می شوند. پس از هموارسازی زمین پروژه، این بلوکه ها با که برا اساس نقشه ای که از قبل تهیه شده، چیده می شوند. متناسب با ارتفاع کف مورد نظر ساختمان میتوان بلوکه ها را روی سطح زمین و یا در گودال هایی با عمق دلخواه چیدمان کرد و پس از تراز نمودن، بوسیله پروفیل های رابط به یکدیگر متصل نمود.


فولاد پانل اصفهان
ارائه دهنده ی انواع ساندویچ پانل در اصفهان
 
آدرس : اصفهان - خیابان مشتاق دوم - خیابان مهر - نبش بن بست بهارستان یکم - پلاک ۲۴

شماره تماس:
 
۰۹۱۳۱۱۷۵۰۶۶
۰۳۱۳۲۶۰۹۳۹۹
۰۹۱۲۰۸۹۱۵۰۸
 
برای بلوکاژ نمودن پی ساختمان، بین این بلوکه های بتنی دیوار ساخته می شود و درون فضای خالی ایجاد شده بلوکاژ می گردد. سپس روی بلوکاژ بتن ریخته می شود و محل های حمام و سرویس بهداشتی ایزوله می شوند.اکنون قطعات اسکلت فلزی که از قبل آماده شده اند بصورت پیچ و مهره ای طبق نقشه به فونداسیون بتنی متصل و به یکدیگر کلاف می گردد. حالا ساندویچ پانل های سقف به سازه زیر سازی آن پیچ میشوند. سپس ساندویچ پانل های دیوارها به سازه مربوطه متصل می گردند و درب ها و پنجره ها نیز طبق نقشه جاگذاری میشوند. پس از نصب دیوارهای بیرونی و درونی و لوله کشی های مورد نظر سرانجام کف ساختمان بر اساس سفارش با سرامیک، موزایئک، پارکت و یا ... فرش می گردد. و در پایان طبق نقشه برق کشی بصورت روکار و یا توکار انجام می شود.