کانکس های پیش مونتاژ شده

 کانکس های از پیش مونتاژ شده مطابق با پلان و اندازه های مورد نیاز خریداران و همچنین انتخاب طرح و رنگ دیوارهای داخلی و بیرونی، طراحی و تولید میشود.
 

فولاد پانل اصفهان
ارائه دهنده ی انواع ساندویچ پانل در اصفهان
 
آدرس : اصفهان - خیابان مشتاق دوم - خیابان مهر - نبش بن بست بهارستان یکم - پلاک ۲۴

شماره تماس:
 
۰۹۱۳۱۱۷۵۰۶۶
۰۳۱۳۲۶۰۹۳۹۹
۰۹۱۲۰۸۹۱۵۰۸


تمامی کانکس ها دارای ویژگی های زیر می باشند: 

 • پایداری در برابر زلزله
 • عایق بودن در برابر سرما و گرما
 •  کاهش چشمگیر مصرف انرژی
 • کاهش هزینه های نگهداری بسیار پایین،
 • امکان جابجایی به هر مکان دلخواه به سهولت
 • عدم امکان نفوذ حشرات و جانوران موزی
 • قابلیت شستشو داخل و بیرون با مواد شوینده
 • امکان تولید با هر کاربری دلخواه و نصب تجهیزات مورد نظر
 • بکارگیری مواد اولیه و تجهیزات با کیفیت
   

کانکس پیش مونتاژ شده چیست ؟

کانکس‌ها در حالت کلی به دو نوع کانکس مونتاژ در محل و کانکس پیش مونتاژ شده تقسیم بندی می‌شوند. استفاده و خرید کانکس‌های پیش مونتاژ شده به دلیل آن که فرد خریدار نیازی نیست مدت زمان زیادی را صرف ساخت و پیاده سازی کند، در حال حاضر به عنوان یکی از گزینه‌های معقول و مناسب شناخته می‌شود. استفاده از کانکس‌های پیش ساخته در سال‌های اخیر به دلیل قابلیت‌های مناسب و همچین هزینه ارزان به یکی از مناسب‌ترین و عالی‌ترین گزینه‌ها تبدیل شده است. توجه داشته باشید که قابلیت جا به جایی این کانکس‌ها بزرگ‌ترین ویژگی آن است که استفاده چندین برابری در هر محیط را ممکن می‌سازد.

کانکس‌های پیش مونتاژ شده چه هستند؟

کانکس‌های پیش مونتاژ شده به نوعی از کانکس‌های پیش ساخته شده گفته می‌شود که در کارخانه روند طرحی صفر تا صدی آن انجام می‌شود. یعنی زمانی که یک کانکس پیش مونتاژ شده را خریداری کنید، کانکس به وسیله کامیون به محل مورد نظر شما فرستاده می‌شود و هیچ نیازی به مونتاژ کردن کانکس در محل نیست.
توجه داشته باشید به دلیل حمل و نقل این گونه از کانکس‌ها، عموما کانکس‌های پیش مونتاژ شده در اندازه‌های بزرگ طراحی و ساخته نمی‌شوند. از دلایل اصلی این مورد می‌توان به کم عرض بودن جاده‌ها و همچنین وجود تونل‌هایی با عرض کم در جاده‌ها است.

چرا کانکس‌های مونتاژ در کارگاه فولاد پانل ؟

شرکت فولاد پانل بزرگ‌ترین تولید کننده فرآورده‌های نوین ساختمانی با بیش از 10 سال سابقه در زمینه ساخت و طراحی انواع ساندویچ پانل در حال حاضر به یکی از شرکت‌های تولید کننده کانکس پیش مونتاژ شده شناخته می‌شود. کانکس‌های پیش مونتاژ شده  فولاد پانل در ابعاد و اندازه‌های مختلفی طراحی و پیاده سازی می‌شود که از اصلی‌ترین اندازه‌های آن می‌توان به کانکس‌های 8، 12، 16 و 24 متری اشاره کرد. همان طور که عنوان شد به دلیل جا به جایی سخت این نوع از کانکس‌ها در ابعاد بسیار بزرگ طراحی و ساخته نمی‌شوند.
کیفیت بالای کانکس‌های پیش مونتاژ شده فولاد پانل باعث شده است که این محصول علاوه بر تامین نیاز 100 درصدی داخل به کانکس‌های آماده، این محصول به کشورهای مختلفی ارسال شود. از جمله کشورهایی که کانکس‌های پیش مونتاژ شده فولاد پانل به آن‌ها ارسال می‌شود می‌توان به افغانستان، ترکیه، عراق، روسیه، فرانسه و… اشاره کرد.
 

خرید کانکس پیش مونتاژ شده 

در زمان خرید کانکس‌های پیش مونتاژ شده باید به موارد مختلفی توجه کرد که از اصلی‌ترین این موارد می‌توان به قیمت کانکس، کارخانه سازنده کانکس، متراژ، امکانات و ویژگی‌های کانکس و… اشاره کرد.
همچنین وزن سازه پیش ساخته از جمله مواردی است که باید در زمان خرید به آن دقت زیادی کرد، در صورتی که سازه پیش ساخته وزن بسیار بالایی داشته باشد، در زمان حمل و نقل مشکلات مختلفی امکان دارد به وجود آید، به همین خاطر پیشنهاد می‌شود حتما در زمان خرید کانکس حتما به وزن آن توجه کافی داشته باشید.
 

قیمت کانکس‌های پیش مونتاژ شده  فولاد پانل

کانکس‌های پیش مونتاژ شده را می‌توان بر اساس موارد گوناگونی قیمت گذاری کرد. به نوعی مواردی از قبیل نوع کیفیت کانکس، شرکت سازنده، مواد اولیه مورد استفاده، متراژ کانکس و… در قیمت نهایی کانکس پیش مونتاژ شده  فولاد پانل تاثیرگذار است. برای دریافت لیست قیمت می‌توانید با ما تماس بگیرید.