فروش ساندویچ پانل اهواز

فروش ساندویچ پانل اهواز.

 ساندویچ پانل اهواز

ساندویچ پانل اهواز نمونه ای از بهترین مصالح صنعتی اهواز است. پانل هایی که در ساخت سقف به کار می روند از پر استفاده ترین نوع ساندویچ پانل اهواز، می باشند. این گروه از پانل ها از فوم عایق پلی یورتان ساخته شده اند. ساندویچ پانل سقفی برای آب بندی کردن عالی است. با توجه به ساختاری که دارد برای آب بندی بسیار پرکاربرد می باشد. لایه ورق این پانل از جنس آلوزینک است. این نوع پانل در دو شکل دو طرف آلوزینک و یک طرف آلوزینک تولید و عرضه می شود. از مزیت های استفاده از ساندویچ پانل توانایی دمونتاژ کردن و نصب نمودن دوباره آنها است.

ساندویچ پانل اهواز را هم در سقف و هم در دیوار ساختمان ها و سوله ها به کار می گیرند. ساندویچ پانل دیواری دارای شیارهایی است که باعث بالا رفتن مقاومت آنها در برابر فشار می شوند. از این نوع ساندویچ پانل در پارتیشن بندی هم استفاده می کنند. ساندویچ پانل اهواز از موادی مثل پلی استایرن، پلی یورتان و پشم سنگ ساخته شده است. شکل ظاهری و ضخامت ساندویچ پانل بر طبق میل مشتری تعیین می شود. یعنی مشتری تعیین می کند که پانل ها چه شکلی و چه ضخامتی داشته باشند.


ساندویچ پانل اهواز

نکات مهم در نصب ساندویچ پانل اهواز

در نصب ساندویچ پانل اهواز باید به نکات خیلی مهمی توجه کنید تا بعداً دچار مشکل جدی نشوید. همه نقاط پانل باید به ساختمان متصل شوند. پانل ها به یکدیگر هم به وسیله فلاشینگ با ضخامتی به اندازه حداکثر ۲ میلی متر متصل می شوند. به کار بردن پیچ واشردار مختص به نصب ساندویچ پانل هم نکته مهمی است که باید به آن توجه کرد. باید به ارتفاع و گام پیچ ها نیز توجه کرد. از چسب پلی یورتان می توان برای درز بندی کردن پانل ها استفاده کرد.
 

برتری ساندویچ های پانل اهواز بر مصالح سنتی

سرعت نصب ساندویچ پانل اهواز نسبت به ساخت و استفاده از مصالح سنتی بیشتر است.

حمل و نقل سریع و راحت ساندویچ پانل اهواز نسبت به مصالح سنتی یکی از برتری های آن است.

این پانل ها مقاومت خیلی زیادی در مقابل زلزله دارند.

ساندویچ پانل اهواز نوعی عایق صوتی، حرارتی و رطوبتی می باشد.

این پانل ها چون ضخامت کمی دارند پس فضای کمتری اشغال می کنند.

زیبایی ساندویچ پانل اهواز و داشتن تنوع رنگ از بقیه مصالح بیشتر است.

این نوع پانل برای محیط های مختلف مناسب می باشد. به نوعی از محیط زیست هم محافظت می کند.

ساندویچ پانل اهواز نیاز به قالب بندی ندارد.

نگهداری و پاکیزگی ساندویچ پانل اهواز خیلی ساده می باشد و قابل شستشو هستند.


ساندویچ پانل دیوار

خصوصیات ساندویچ پانل اهواز

ساندویچ پانل اهواز دارای ضخامتهای ۵ تا ۲۵ سانتی متر می باشد. طول این پانل ها با توجه به درخواست مشتری تعیین می شود. ساندویچ پانل اهواز شامل ۵ پوشش محافظ می باشد. همچنین این پانل ها ۲ لایه چسب و فوم نیز دارند. جنس پوشش محافظ ساندویچ پانل اهواز آلوزینک و گالوانیزه است. چسب ها دارای جنس پلی اورتان می باشند. فوم درون پانل تشکیل شده از جنس پلی اورتان با وزن حداکثر ۴۰ کیلوگرم است. فروش ساندویچ پانل اهواز در رنگ های سفید، نقره ای، رنگ طوسی، قرمز، کرم، رنگ سبز، زرد، یشمی، بنفش و آبی در استان اهواز و تمام شهرهای دیگر ایران انجام می شود.

 

تقاضا و فروش

میزان فروش ساندویچ پانل اهواز بیشتر از مصالح سنتی است. این مصالح چون سبک هستند حمل و جابجایی آنها آسانتر است و درخواست خرید آنها از سمت شهرهای دور نیز انجام می شود. بخاطر نصب آسان این پانل ها تقاضا برای آنها بالا است. اهواز از نخستین و پیشرفته ترین تولید کننده های پانل در ایران و کشورهای اطراف می باشد. نصب سریع و آسان ساندویچ پانل اهواز باعث محبوبیت این پانل ها شده است.

تعداد لایه های پانل تعیین کننده قیمت فروش ساندویچ پانل اهواز می باشند. پانل هایی که با طرح های سفالی ساخته می شوند باعث ایجاد نمایی زیبا برای ساختمان می شوند. ساندویچ پانل های مناسب سقف ضخامتی ۴ سانتی متری رو به بالا تا ۱۰ سانتی متر دارند. ضخامت این پانل ها متفاوت هستند و هر کدام از ضخامت ها کاربردهای خاص خود را دارند. میزان فروش ساندویچ پانل اهواز بر اساس خصوصیات مناسب و ایده آل این پانل ها بسیار بالا است سودآوری زیادی دارد.