فروش ساندویچ پانل آباده

فروش ساندویچ پانل آباده.

 ساندویچ پانل آباده

آباده از شهرهای شمالی شهرستان فارس است که در بردارنده ی خیلی از صنایع مهم کشور می باشد. در این شهر تولیدی ساندویچ پانل موجود می باشد که تقاضاهای خرید شهر آباده و اطراف آن را پوشش می دهد. ساندویچ پانل آباده به خاطر کاربردهای زیاد و گسترده ای که دارد با مواد مختلفی ساخته می شوند. ساندویچ پانل دارای ورق هایی از جنس آلوزینک، گالوانیزه و آلومینیوم می باشد. به همین خاطر ساندویچ پانل آباده گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در ساختن سازه های صنعتی، سردخانه ای یا مسکونی است. در خریدن ساندویچ پانل آباده باید چند نکته را مورد توجه قرار داد. 
نکاتی مثل:
تعیین نوع سازه: سازه مسکونی، سازه تجاری، سازه سردخانه ای و... . باید اول تعیین نمایید که برای چه نوع سازه ای می خواهید ساندویچ پانل بخرید.
مشخص کردن کاربری سازه: باید مشخص شود که کاربری سازه چیست و این پانل ها برای چه کاربردی خریداری می شوند.
تعیین منطقه نصب سازه و همچنین توجه کردن به آب و هوای آن منطقه: هر منطقه ای نوع خاصی از پانل ها را مورد استفاده قرار می دهد و باید منطقه مشخص شود.
مدل ساندویچ پانل: ساندویچ های پانل آباده در مدلهای سقفی، دیواری و سردخانه ای تولید می شوند. که هر کدام از این مدل ها خود نیز انواعی دارند.
ضخامت ساندویچ پانل آباده: ساندویچ پانل آباده در ضخامت های متفاوتی تولید می شود. ضخامت این پانل ها از ۴ سانتی متر شروع می شود تا ۱۵ سانتی متر. ساندویچ پانل آباده با ضخامت ۱۰ سانتی متر از پر طرفدارترین پانل ها است. از این پانل با این ضخامت در ساختن سردخانه استفاده می شود. این ضخامت از پانل موجب حفظ دما می شود.
 

مزایا ساندویچ های پانل

ساندویچ پانل آباده در برابر آتش، رطوبت و خیلی از عوامل دیگر مقاوم می باشد. اگر این پانل ها با ضخامتی خوبی تولید شوند در برابر صدا هم عایق می شوند. نصب ساندویچ پانل آباده نسبت به سایر مصالح راحت تر و با سرعت بیشتری انجام می شود. این پانل ها خیلی سبک هستند و این یک مزیت مهم است. به خاطر وزن پایین، خیلی راحت جابجا می شوند. ساندویچ پانل آباده در برابر زلزله و سایر حوادث طبیعی مقاومت بالایی دارد. این پانل ها در برابر خوردگی هم مقاومت دارند. مهمترین نکته در حفظ مقاومت آنها طریقه نصبشان است. باید درست نصب شوند تا از خرابی و فرسودگی آنها جلوگیری شود.
 

عوامل موثر بر قیمت فروش ساندویچ پانل آباده

در موقع ساختن سازه ها عامل هایی مثل مصالح مصرف شده و کیفیت این مصالح بر قیمت ساخت ساندویچ پانل آباده اثر دارند. در تعیین قیمت فروش ساندویچ پانل آباده عامل های زیادی تاثیر مستقیم و غیرمستقیم دارند.
 
عامل هایی مثل:
متراژ ساندویچ پانل آباده: متراژ این پانل روی قیمت آن به شکل مستقیم اثر دارد. معمولاً متراژ پانل ها در موقع ساخت از روی مقدار خمش پانل ها و نوع سازه تعیین می شوند. هر چه متراژ بیشتر باشد قیمت فروش ساندویچ پانل آباده نیز بیشتر می شود.
نوع ساندویچ پانل آباده: نوع لایه ها و عایق انواع ساندویچ پانل با هم متفاوت هستند. حتی ساندویچ های پانل دیواری خود به چند گروه شیاردار، صاف و پیچ مخفی تقسیم می شوند. هر کدام از این مدل ها قیمت فروش مخصوص به خود را دارد
نوع فوم داخل ساندویچ پانل آباده: فوم میانی در پانل های مختلف متفاوت می باشد. این فوم بر اساس محیط، منطقه و نوع سازه تولید می شود. لایه میانی ساندویچ پانل معمولی از فوم پلی استایرن ساخته شده است. از انواع فوم میانی در ساندویچ پانل آباده می توان فوم پلی استایرن، پلی یورتان و پشم سنگ را معرفی نمود.
ضخامت فوم در ساندویچ پانل: ضخامت پانل ها تاثیر مستقیم روی قیمت فروش ساندویچ پانل آباده دارند. ضخامت پانل ها بر اساس شرایط محیطی و آب و هوایی تغییر می کند. مثلاً ضخامت فوم در مناطق گرم به کمترین مقدار کاهش می یابد یعنی ۴ سانتی متر می شود. در مناطق سرد هم پانل ها با ضخامت های بیشتر در حد ۱۵ سانتی متر تولید می شوند. ضخامت ها هم بر هدر نشدن دما اثر دارند هم بر قیمت فروش ساندویچ پانل آباده.
نوع مارک تولید کننده: قیمت فروش ساندویچ پانل آباده بستگی به مارک شرکت تولید کننده آن دارد. هر چه مارک شرکت معتبر تر و معروف تر باشد قیمت فروش ساندویچ پانل آباده نیز بیشتر می شود.